İnsan Kaynakları

Yetkinliği ve motivasyonu yüksek çalışanlar

İnsan kaynakları politikamız, yetkinliği, motivasyonu ve performansı yüksek çalışanlar ile fark yaratmaktır. İK politikamızın ilkeleri; nitelikli işgücünü grubumuza kazandırmak, çalışanların gelişimine yatırım yapmak, organizasyonu geliştirmek, çalışanların motivasyonunu ve bağlılığını artırmaktır. Çalışanlarımızın eğitim ihtiyaçları belirlenerek gelişimlerine katkı sağlanmaktadır. Yetkinlikler, hedefler ve bireysel performanslar dikkate alınarak objektif ve adil bir değerlendirme yapılmaktadır.

Orma ekibine katılmak ister misiniz?

Şirketimizin seçme ve yerleştirme sistemi; hiçbir ayrım yapmadan ve ayrıcalık tanımadan işin gerektirdiği yetkinliklere (bilgi, beceri, davranış) sahip ve şirket değerlerini benimseyip yaşatacak kişilere eşit fırsat vermektir. Seçme ve yerleştirmede ana ilkemiz doğru işe doğru adayların temini esasına dayanmaktadır. Orma tarafından işe alınacak adaylarda aranan ortak özellik, pozisyonun gerektirdiği eğitim, teknik bilgi ve yetkinliklere sahip olmaktır.

Doğru adayı uygun pozisyonla eşleştirmeyi amaç edinen işe alım sürecinde, açık pozisyonlar için Orma veri tabanı, kariyer portalları ve bireysel başvurular değerlendirilir. Sizde büyüyen ve gelişen ailemizin bir parçası olmak isterseniz, sitemizdeki iş başvuru formunu doldurarak veya kariyer sayfalarındaki ilanlarımıza başvurarak bize ulaşabilirsiniz.

İş Başvuru Formunu Doldur Staj Başvuru Formu Doldur